Uluslararası Markalardan ve e-ticaret Sitelerinden Alışveriş Yap, Para Kazan!

MCS GRUP uluslararası ve bölgesel hizmet veren firmaların, markaların ve e-ticaret platformlarının sundukları indirim, kupon, hediye çeki ve fırsatları sizler için bir araya getirmektedir. Elde ettiği kazancın %90’ını organizasyonunda paylaşmaktadır. Siz de ücretsiz kayıt olarak kendi alışverişlerinizdeki (ürün veya hizmetlerin) kazancın %30’unu ve 3 derinlikteki alışverişten de sürekli kazanç elde edebilirsiniz. Kariyer sahipleri ise kariyerleri oranında ve 10 derinlik referanslarından sürekli kazanç elde ederler.

Alışveriş sonrası mail göndermemiz gerekiyor mu?

MCS GRUP firmalardan gelen parayı size ödemek için birden fazla kontrol mekanizması oluşturmuştur. Bu mekanizmalardan en önemlisi ise sizden gelen ödeme ve alışveriş belgeleridir. Bu sayede mahsuplaşma firmalar ile daha sağlıklı yapılabilmektedir. Bu alışverişler bilgisayar, tablet, cep telefonu üzerinden olsa bile lütfen bu belgeleri tarafımıza (iletisim@mcsgrupas.com) iletiniz. Tarafımıza ulaştırılmayan alışveriş işlemleri kontrol altında olmayacağı için kazanç elde edemeyebilirsiniz. Detaylar için Sunum dosyasını ve Yardım Menüsü Altındaki açıklamaları inceleyebilirsiniz.

Embiodem’den Alışveriş Yap ve %30 Kazanca Ortak Ol!

Müşteri memnuniyeti ve hizmeti ön planda tutan firmamız ürün kalitesinden taviz vermeden uzman kimyager ve mühendisleriyle sağlam adımlarla zirveye yürümektedir. “Ya Kalite Ya  Hiç” vizyonuyla bitkisel ürünler, yağlar, çaylar, macunlar, organik kozmetik ürünler ve özel kürleriyle iç ve dış piyasaya güçlü bir şekilde sesini duyurmayı prensip edinmiştir.

Hedefimiz; % 100 müşteri memnuniyeti olup renklendirici, glikoz, aroma vb. gibi katkı maddeleri içermeyen ürünlerimizi, doğal yaşamın sırlarını, gece gündüz demeden insanlara ulaştırmaktır.

Embiodem sitesinden yapılan alışverişin %30’u organizasyonumuzda paylaşılmaktadır. Ücretsiz üye olan kişi alışverişteki kazancın %30 ‘unu doğrudan ve 3 derinlik referansında da sürekli puan olarak kazanç elde eder. Tek yapmanız gereken yapmış olduğunuz alışverişin faturasını ve referans kodunuzu  iletisim@mcsgrupas.com adresine mail atmanızdır. Hem kendi alışverişlerinizden kazanın hem de referanslarınızın alışverişlerinden kazanın.

Afia Gıda’dan Alışveriş Yap ve %12 Kazanca Ortak Ol!

Afia olarak tüm ürünlerimiz, üretimin her aşamasında gıda ve kimya mühendislerimiz ve Gimdes’ten bir yetkilinin kontrol ve denetiminde, her üretim ve aşama titizlikle takip ve kontrol edilerek, maddi ve manevi zararlı hiçbir katkı maddesi kullanılmadan özel olarak üretilmektedir.  Dolayısıyla yemediğimiz veya yiyemediğimiz hiçbir ürünü üretmiyor, başında durup da üretimini görmediğimiz hiçbir ürüne de güvenmiyoruz.

Afia Gıda sitesinden yapılan alışverişin %12’si organizasyonumuzda paylaşılmaktadır. Ücretsiz üye olan kişi alışverişteki kazancın %30 ‘unu doğrudan ve 3 derinlik referansında da sürekli puan olarak kazanç elde eder. Tek yapmanız gereken yapmış olduğunuz alışverişin faturasını ve referans kodunuzu  iletisim@mcsgrupas.com adresine mail atmanızdır. Hem kendi alışverişlerinizden kazanın hem de referanslarınızın alışverişlerinden kazanın.

Kozmetra’dan Alışveriş Yap ve %15 Kazanca Ortak Ol!

Kozmetra, 2005 yılından bu yana cildinize ince bir dokunuş yaparak güzelliğe giden yolda yanınızda yer alıyor. 2014 yılında dünya kalite ödülüne sahip olan Kozmetra, 2016 yılı itibariyle European Parliament of Enterprises (EPE), EUROCHAMBRES üyesi olan tek Türk Dermokozmetik firmasıdır.

Kozmetra sitesinden yapılan alışverişin %15’i organizasyonumuzda paylaşılmaktadır. Ücretsiz üye olan kişi alışverişteki kazancın %30 ‘unu doğrudan ve 3 derinlik referansında da sürekli puan olarak kazanç elde eder. Tek yapmanız gereken yapmış olduğunuz alışverişin faturasını ve referans kodunuzu  iletisim@mcsgrupas.com adresine mail atmanızdır. Hem kendi alışverişlerinizden kazanın hem de referanslarınızın alışverişlerinden kazanın.

Scroll to Top