Bireysel ve Kurumsal Medya ve TV Hizmetleri Talebi

D-Smart Bireysel-Kurumsal Abonelik Talebi

Kendi medya hizmetinizden veya referanslarınızın talep ettiği bireysel veya kurumsal medya hizmetinden kazanç elde edebilirsiniz. Bireysel veya kurumsal medya talepleriniz için görseli tıklayarak D-Smart’ın resmi web sitesine geçiş yapabilirsiniz.  Daha sonra talep ettiğiniz hizmetleri ve referans kodunuzu iletisim@mcsgrupas.com adresine mail atmanız gerekmektedir. Kendi medya hizmetinizden ve referans olduğunuz kişilerin medya hizmetinden elde edilecek olan komisyonlardan  kazanç elde edeceksiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ücretsiz üye olmak ve referans olarak herkesin tasarruf etmesine ve kazanmasına katkıda bulunmaktır.

Digiturk Bireysel-Kurumsal Abonelik Talebi

Kendi medya hizmetinizden veya referanslarınızın talep ettiği bireysel veya kurumsal medya hizmetinden kazanç elde edebilirsiniz. Bireysel veya kurumsal medya talepleriniz için görseli tıklayarak Digiturk’ün resmi web sitesine geçiş yapabilirsiniz.  Daha sonra talep ettiğiniz hizmetleri ve referans kodunuzu iletisim@mcsgrupas.com adresine mail atmanız gerekmektedir. Kendi medya hizmetinizden ve referans olduğunuz kişilerin medya hizmetinden elde edilecek olan komisyonlardan  kazanç elde edeceksiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ücretsiz üye olmak ve referans olarak herkesin tasarruf etmesine ve kazanmasına katkıda bulunmaktır.

Filbox Bireysel-Kurumsal Abonelik Talebi

Kendi medya hizmetinizden veya referanslarınızın talep ettiği bireysel veya kurumsal medya hizmetinden kazanç elde edebilirsiniz. Bireysel veya kurumsal medya talepleriniz için formu doldurarak talebinizi iletebilirsiniz. Daha sonra talep ettiğiniz hizmetleri ve referans kodunuzu iletisim@mcsgrupas.comadresine mail atmanız gerekmektedir. Kendi internetinizden ve referans olduğunuz kişilerin internetinden elde edilecek olan komisyonlardan  kazanç elde edeceksiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ücretsiz üye olmak ve referans olarak herkesin tasarruf etmesine ve kazanmasına katkıda bulunmaktır.