Yeni Nesil Ticaret ile kazanmak

Neden Biz, Farkımız Nedir?

Çok basit, biz farklıyız ve ticaretteki klasikleşmiş olan kuralları değiştiriyoruz. Klasik ticaret “Kazan, Kazan” şeklindedir. Biz farkımızı ortaya koyarak ticaretin kurallarını değiştiriyoruz “Önce Kazandır, Sonra Kazan!” stratejisi ile tüm sektörleri tek bir çatıda birleştiriyoruz ve Sektör Bağımsız Ticaretle herkesin kazanmasını sağlıyoruz. Ticaretin ve kazancın sürekli büyümesi için yeni iş alanları, ürün ve hizmetleri organizasyona dahil ediyoruz. Basit ve kolay yönetilebilir bir altyapı ile hizmet veriyoruz. Birçok sektördeki anlaşmalar sayesinde kazancın sürekli olmasını sağlıyoruz. Birbirinden bağımsız ve birbirine bağlı sektörlerle anlaşmalar yapmaya devam ediyoruz. MCS GRUP ile Müşteri, Referans Sahibi ve Firma sürekli kazanmaktadır. Bu nasıl mı oluyor? Aklınıza gelecek olan bazı sorular ve cevapları aşağıdadır. Daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firma yasal mı? Sürekli yeni firmalar açılıyor, kapanıyor ve insanlar kandırılıyor. Bu firmanın ömrü ne kadar?

Firmamız yasal ve tamamen reel ticaret ile ilgilenmektedir. İnsanlık devam ettiği sürece ticaretin bitmesi imkansızdır. Ticaret biterse firmamızdaki ticarette bitecektir.

Bu organizasyon ponzi mi?

Ponzi olan sistemlerde genellikle hem yüksek oranlarda garantili kar payı vaad edilir hem de sürekli ekip kurmanız beklenir. Genellikle de içeride paranızı tutarlar ve belirli dönemler sonrasında kazancınızı almanızı beklerler. Aslında sizin paranızı size geri ödedikten sonra sisteme kayıt yaptığınız kişilerden gelen parayı size verirler. Firmamızda reel yani gerçek ticaret kuralları geçerlidir. Ekip kurmanıza gerek yoktur. Ticarete katkıda bulunduğunuz oranda ve kariyerinize göre kazanç elde edersiniz. Aynı zamanda ponzi olan sistemlerde birçok insan milyoner olma hayali ile kandırılmaktadır. Gerçek ticarette milyoner olmanız zordur. Ponzi sistemlere yüksek tutarla giriş yapmanızı isterler. Firmamıza ücretsiz üyelik yapan girişimci kariyerindeki herkes ticari kazancımızın %30’unu kazanır.

Bu organizasyonda yatırımcı modeli var mı?

Organizasyonumuzda yatırımcı modeli bulunmamaktadır. Kariyerinize göre oluşan Türkiye cirosundan ve referans derinliklerinden sürekli kazanç primi alırsınız. Bu kazanca ulaşmak için Safir Kariyer’inde  olmanız yeterlidir. 10 derinlikte 10 Kurumsal Bayiniz olduğunda Türkiye cirosunun %4’üne ortak olursunuz. 10 derinlik referansınızdaki ticaretten kazanç elde edersiniz. 

Her ay maaş alacak mıyım?

Kariyerinize göre her ay maaş değil ticaretten doğan kazançtan olan hakkınızı elde edersiniz. Türkiye’deki her satıştan 10 derinlikten kariyerinize göre kazanç elde edersiniz.

Ana paramı ne zaman geri alırım?

Firmamız yüzlerce sektörde tamamen reel ticaret ile kazandırmaktadır. Kendi yaptığınız ticaretle, kariyerinize göre Türkiye cirosundan kazançlarla, ekibinizdeki olan ve olmayan ücretsiz kayıtlardan oluşan tüm kazançlardan da sürekli gelir elde edebilirsiniz. Aynı zamanda ekip kurarak da sürekli kazanç elde edebilirsiniz. En büyük farkımız ise şudur, PARA VERMEYİN! Ücretsiz kayıt olun ve yüzlerce sektörden %30 bireysel kazanç elde edin. Aynı zamanda 3 derinlikten de (referansınız,  onun referansı ve onun da referansından) sürekli kazanç elde edersiniz. İşimiz ticaretimizi büyütmek ve büyüyen ticaretimizdeki kazancımızı paylaşmaktır. Kural çok net. Çalışırsanız kazanırsınız. Yattığınız yerden para kazanamazsınız. 

Binary, unilevel, eşleşme, kariyer primi, kazanç sistemi nasıldır?

Birçok firmada kazanç primi, kariyer primi insanları teşvik etmek üzere kurulmaktadır. Fakat bu primlere ulaşmak ve kazançlarınızı hesap etmek gerçekten kolay değildir. Hangi kariyerde hangi kolunuza ekip desteğinde bulunacağınızı vb. yönetmek ve hesaplamak gerçekten zor iştir. Bu sıkıntıları bitirin, yüksek matematik isteyen hesaplamaları tamamen ortadan kaldıran bir kazanç planı oluşturuldu. Çok basit, anlaşılır ve sürekli kazanç elde edilmesini sağlayan sistemimizde bildiğiniz tüm kuralları unutun. Sağ kol, sol kol, binary, unilevel, eşleşme, kariyer primi vb. gibi matematik hesapları yapmanıza gerek yoktur. Öncelikle siz ve altınızdaki 10 derinlikteki Kurumsal Bayi sayısı kariyerinizi belirler. 10 derinlikte sınırsız yatay ve dikey kayıt açabilirsiniz. Ücretli veya ücretsiz bayi olan kişilere kazandırdığınız gibi kariyer fark primleri ve referans derinliklerinden de sürekli kazanırsınız. Kariyerinize göre Türkiye cirosundaki satışlardan sürekli kazanç elde edersiniz. Tüm detaylar için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Reel (gerçek) ticaret var mı?

Ürün ve hizmetlerimiz tamamen reel’dir. Ticaretimizde tüm kurallar şeffaf ve ortadadır. 

Nasıl ve ne kadar kazanacağım, zengin olacak mıyım?

Herkesi zengin edeceğiz. Bu sözü bizden duyamazsınız. Ticaretimiz sürekli gelişmekte ve hacmini büyütmektedir. Fakat ticaretimizle birlikte çok iyi kazanacak kişiler olacağı ortadadır. Ticaretin altın kurallarından birisi “Akıllı çalış, doğru zamanda doğru yerde ol!” şeklindedir. Doğru zaman şimdi, siz neredesiniz?

Ücretsiz kayıt var mı?

İşimiz ticaret. Bu nedenle herkesi organizasyonumuza davet ediyoruz. Ücretsiz kayıt olun ve %30’a kadar kazanç elde edin. Ücretsiz kayıt olan kişi yüzlerce sektörden %30’a kadar kazanç elde eder. Aynı zamanda firmamızın ticari paylaşım modeli burada da farkını göstermektedir. Ücretsiz kayıt olan kişinin ticaretinde bile firmamız Türkiye cirosuna %10, 10 derinlik referansa %30  kazancı doğrudan ayırmaktadır. Kariyer sahibi olan kişiler bu nedenle her zaman kazanırlar. Ücretsiz kayıt olan kişi de 3 derinlik referans kazancı elde eder.

Ücretsiz ve Ücretli Bayilik var mı?

Bronz (Ücretsiz Kayıt) ve Kurumsal Bayilik ile farklı oranlarda ve haklarla kazanç elde edebilirsiniz. Detaylar sunum dosyamızdadır

Kariyerden düşme var mı?

Organizasyonumuzda kariyerden düşme yoktur. 

Kazanç planı nasıldır?

Organizasyonumuz farklı kazanç modellerini barındırmaktadır. Ücretsiz kayıt, ekip kazancı, ekip kurma geliri, Kurumsal Bayilik Kazandırma geliri, bölge yöneticisi geliri, Türkiye satış cirosu, Türkiye Kurumsal Bayilik kazanç geliri gibi birçok kazanç kalemi vardır. Kazanç Planımızı sürekli yeni ürün ve hizmetlerle desteklemekteyiz. Sistemimizde Müşteri, Referans, Firma üçlemesi her zaman kazanmaktadır.

Hangi sektörlerde çalışılıyor?

Yüzlerce sektörde ürün ve hizmetleri organizasyonumuzdaki ticarete dahil etmiş bulunmaktayız. Sitemizde ve kişisel yönetim panelinde tüm bu ürün ve hizmetle ilgili detaylara ulaşabilirsiniz. Çalışmamızı istediğiniz sektörler varsa aracı olun. O ürün veya hizmetteki ticaretteki kazanca ortak olun.

Kariyer elde etmek kolay mı, kaç kişi ile kariyer elde edebilirim?

Organizasyonumuzda herkes kariyer sahibidir ve herkes Kurumsal Bayilik kariyeri elde edebilir. Ücretsiz kayıt ile İnci kariyerine ulaşırsınız ve %30 kazanç elde etmeye başlarsınız.  Kurumsal bayi bedelini ödeyerek Yakut Koordinatör kariyerine ulaşırsınız ve doğrudan %45 kazanç elde etmeye başlarsınız ve kariyerinize göre kazanç farklarına da hak kazanırsınız. Size bağlı Kurumsal 10 bayiniz olduğunuzda ise Safir Koordinatör olursunuz ve bireysel kazancınız %47 olur. Böyle kariyer farklarını kazanmaya devam edersiniz. Türkiye satışının %4 cirosuna ortak olur ekstra kazanç elde edersiniz.

Aktiflik var mı, sürekli bir şeyler almam gerekiyor mu?

Organizasyonumuzda aktiflik, sürekli ürün alma, ciro yapma gibi kurallar kariyerlere göre olmaktadır.  Ücretli veya ücretsiz kariyerlerin kazanç kuralları geçerlidir.

Sürekli ekip kurmam gerekiyor mu?

Ücretsiz kayıt olup tek başınıza kazanç elde edebilirsiniz. Kurumsal bayilik bedelini ödeyerek doğrudan bireysel satışlarınızdan %45 kazanırsınız. Referansınızdaki ücretsiz kayıtların %35’e kadar kariyer farklarını da kazanırsınız. Kurumsal Bayilik ile kazancın %45’ine ortak olacağınız için ekip kurmanıza gerek yoktur. Bayilik bedeli ile veya ücretsiz kayıt ile ticaret yapacak ve referansla bayiler oluşturarak birçok kazanç çeşidinden faydalanabilirsiniz. 

Tüm organizasyon gelirlerinden sürekli kazanç elde edebilir miyim?

Kesinlikle EVET! Ücretsiz kayıtlardan, bireysel kazançlardan, kariyer fark kazançlarından, Türkiye satış cirosu ve Türkiye lisans kazançlarından sürekli kazanç elde edersiniz. Tabii ki kariyer durumunuza bağlı olarak bu kazançlardan faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda firmamızda ilçe, il, bölge yönetiminde kariyer yapma şansınız da bulunmaktadır. Bölge yöneticisi olarak ekstra gelirler elde edebilirsiniz.

Öğrenciyim, ev hanımıyım, işsizim, ek gelire ihtiyacım var. Ücret ödeme şansım yok, lisans hediyesi var mı?

Öncelikle ticaretimize ortak olup %30 bireysel kazanç elde etmek için tek yapmanız gereken Ücretsiz Kayıt olmaktır. Tabii ki dönem dönem yapılan kampanyalarda lisans hediyesi de dahil olmak üzere farklı promosyonlar sunmaktayız.  Özel bir durumunuz var ise lütfen firmamızla iletişime geçiniz. Firmamız özel durumlarda yapılan değerlendirmeler sonucunda gerekli desteği vermektedir.

Sürekli kazanç var mı?

Tabii ki EVET! Siz ve referanslarınız çalıştığınız ve emek verdiğiniz sürece sürekli kazanç elde edersiniz. Yalnızca bireysel ve kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamanız durumunda bile yüksek gelirler elde edebilirsiniz. 

Çok iyi ekibim var. Ne kadar kazanırım?

Bu tamamen size bağlı. Detaylar için ürün, hizmetler ve kazanç planına bakabilirsiniz. Aynı zamanda şirketimizde yönetici olarak kariyer yapabilirsiniz.

Param yok, ne yapmalıyım?

Ücretsiz üye olun ve bireysel ticaretinizden %30, (3 derinlikten) referanslarınız ve referanslarınızın referanslarından ve onlarında referanslarından sürekli kazanç elde edin.

Bu sistem ponzi mi?

Tabii ki HAYIR! Burası ticaretin merkezi. Burada yalnızca emek harcayan kişiler kazanç elde edebilirler. Bedava peynir fare kapanında olur.

Yeni projeler var mı? Sizin farkınız ne?

Değişmeyen tek şey değişimdir. Ticaret sürekli gelişmekte ve değişmektedir. Bizde sürekli ticaretin kurallarına göre ve sektörlere göre yenilenmekteyiz. En önemli farkımız ise AR-GE ürünleri dahil birçok platformda ve sektörde çalışmalarımızın olmasıdır. Özellikle AR-GE ürünleri ve yazılım sektöründe çok özel çözümler ve ürünler geliştirmeye devam ediyoruz.

Ödemeler ne zaman, nasıl ve nereden yapılıyor?

Ödemeler Türkiye’deki anlaşmalı bankalardan yapılmaktadır. Her ayın 1’inde hesaplama yapılır ve 5 iş günü içinde 100 TL üzeri tutarlar belirtmiş olduğunuz hesap numaralarına havale veya eft yapılır. Elden ödeme alınmaz ve yapılmaz. Ödeme için tarafınızdan fatura verilmediği taktirde vergi (%20 stopaj) kesintisi yapılarak tarafınıza ödeme gerçekleştirilir.

Kendi ürün veya hizmetim var, bu ticarete dahil edebilir miyim?

Tabii ki EVET! Ticaretin kuralları çok nettir. Herkesin ihtiyacı olan veya olabilecek olan ürün ve hizmetleri bünyenizde barındırmanız gereklidir. Eğer sizin ürün veya hizmetiniz organizasyonumuzun etik değerlerine uyuyorsa neden olmasın. Tabii ki o ürün veya hizmetin tarafımızdan sisteme dahil edilmiş olmaması, ticari olarak uygun değerleri (etik değerlere uygun olması, arz ve talep oranı, fiyat, rekabet, karlılık, marka vb.) taşıması gibi kriterler önemlidir. Eğer ürün ve hizmetiniz uygun görülürse tüm organizasyonumuzda satışına onay verilebilir. Siz de o ürünün tüm satışlarında firmamıza kar ortağı olursunuz.

Belirli bir yerde veya şirket merkezinde görev alabilir miyim?

Tabii ki EVET! İl,ilçe, bölge, operasyon bölge şeklindeki yapılanmamızda şirketimizin belirlediği yeterliliğe sahip olan kişiler yöneticilik hakkını kazanabilirler. 

Ürün ve hizmetleriniz kısıtlı mı? Rekabet yüksek, stratejiniz nedir?

Tabii ki HAYIR! Bunu anlamak için sloganlarımızı burada da hatırlatma istiyoruz.

  1. “Her evde ve iş yerinde olacağız”
  2. “Ticaretin Merkezi”
  3. “Kazanç Paylaşım Merkezi”
  4. “Önce KAZANDIR, Sonra KAZAN!1