mcs grup iştiraklerimiz hakkımızda

Biz Kimiz?

Şimdiye Kadar Neler Yaptık, Hakkımızda?

25 yıllık ticari tecrübe ve birikimle birçok projeyi hayata geçirildi. Yapılan çalışmaların bazı ana başlıkları aşağıda bulunmaktadır. Bu başlıkların altındaki alt başlıklar da dahil olmak üzere Anahtar Teslim projelerde (danışmanlık dahil) hizmetler verilmiştir. Burada bahsedilen ve bahsedilmeyen projelerin hemen her anında (projeyi yazma, teklif alma, satın alma, kurulum, eğitim, danışmanlık vb. ) hizmet verilmiştir.

 • Özel Yazılım ve Proje Çözümleri
 • ERP (Uçtan Uca Çözüm Sunan Sistemler) Projeleri
 • Mağazacılık (Departman store) Çözümleri
 • Market Otomasyon Projeleri
 • Tekstil ve Lojistik Çözümleri
 • 360 Derece Performans Değerlendirmesi
 • Denetim, İnsan Kaynakları, Performans Değerlendirme ve Ölçme Sistemleri
 • Kamu İhalesi Takibi ve Özel Sektör Çözümleri
 • Teknoloji Firmalarına ve Firmalara Danışmanlık
 • Resmi Kurumlara Hizmet Veren Firmalara Danışmanlık
 • AR-GE Ürünlerinde Proje ve Satış Yönetimi
 • İş Akış ve Süreç Analizi Projeleri

Network marketing sektöründe birçok satış ve başarı ödülleri de almış ve yönetimde bulunan liderlerin de tecrübelerini ayrıca belirtmek gerekmektedir.

MCS Grup bireysel, kurumsal/toptan ve network marketing (ekip kurma) sistemlerini bir araya getiren benzersiz bir ticari organizasyondur. MCS Grup “Kazanç Paylaşım Merkezi” olarak ticaretin kurallarını değiştirecek bir ticari model oluşturmuştur. Hakkımızda gerçekleşen bilgiler için bizi takip etmeyi unutmayınız.

Neler Yapıyoruz?

Neler Yapacağız?

MCS Grup 25 yılın ticari birikimiyle Türkiye’de bayi ağı kurmuş ve yönetmiş olmanın tecrübesini bir araya getirerek benzersiz bir ticari organizasyon oluşturmuştur. Sektörlerdeki firmaların SWOT analizi sonuçlarını tekrar tekrar analiz ederek benzersiz bir ticari model ortaya çıkarmıştır.

Tüm sektörlerde bağımsız ticaret yapma stratejisiyle öncelikle altyapı çalışması yapılmış, firmalarla anlaşmalar yapılmış ve en önemlisi lojistik destek konusu çözülmüştür. Birbirine bağımlı ve bağımsız tüm sektörler tek bir sistem tarafından yönetecek/yönetilecek şekilde tasarlanmıştır. Tabii bu altyapıyı kurmak için yazılım, bilişim, ar-ge ve teknoloji alanındaki 25 yıllık tecrübeden faydalanılmıştır. Aynı zamanda sektörde söz sahibi olan kişi/kurum ve danışmanlardan da faydalanılmıştır. “Değişmeyen Tek Şey Değişimdir!” sözüne istinaden günün ve geleceğin şartlarına göre güncellenecek şekilde oluşturulan altyapı ile her sektöre entegre edilecek sistem tasarlanmıştır.

Yüzlerce sektördeki mecburi ihtiyaçları “Üreticiden Tüketiciye” en uygun maliyet ve kaliteyle ulaştırmak ve insanların kendi alışverişlerinden bile ekstra kazanacağı bir ticari model oluşturulmuştur. Bu organizasyonun amacı tüm canlıların ve materyallerin (insan, hayvan, bitki, araba, ev eşyası, elektronik eşya vb. )  ihtiyacı olan ürün ve hizmetleri tüm kişilerin (öğrenci, ev hanımı, iş adamı, bürokrat vb.) kazanabileceği bir organizasyon ile birleştirmektir. 

Oluşturulan iş ortaklıkları ve çözümler ile birlikte herkesin kazanacağı (üretici, iş ortağı, müşteri) bir model ile farkını ortaya koyan organizasyondaki sloganımız “ÖNCE KAZANDIR, SONRA KAZAN!”. Hedefimiz ise “HER EV VE İŞ YERİNDE OLACAĞIZ!”