KOVUCU CİHAZLAR NERELERDE KULLANILIR?

Sinek YOK EDİCİ 10 W LED

SWISINNO (İsviçre) Üretimi Olup Kategorisinde Avrupa da en çok satan Ürünün Görüntü veya işlevinde beğenilmediği durumda 15 GÜN  içerisinde geri alınması garanti edilir.

  • Ultraviyole LED ışık; sinekleri, sivrisinekleri çeker. Sinekler elektrikle şarj edilmiş ızgaranın üzerine çekildiğinde elektriğe çarpılarak ölürler. Ölen sinekler toplama tepsisine düşerler,tepsi boşaltma ve temizleme için kolayca çıkarılır.
  • Ultraviyole ışığı insanlar ve evcil hayvanlar için güvenlidir.
  • LED ışığı Floresan lamba ile karşılaştırıldığında, aynı ışık çıkışı (lümen) üretmek için yarısı kadar elektrik kullanır ve ömrü çok daha uzundur.
  • Yüksek voltajlı elektrikli ızgara, yakalama verimliliğini büyük ölçüde arttıran ve tüm CE güvenlik gereksinimlerini tam karşıladığı yeni bir tasarımdır.
  • 10 W LED, Etki ALANI :402 Alan Etkili 

Sivrisinek, Sinek, Yakalayıcı Fan

Swissinno İsviçre firmasından ithal edilen haşere Yakalayıcı, olağanüstü verimlilik ile, uçan zararlı haşereleri kendine çeker ve bunları yok eder. Hiçbir kimyasal madde veya zehir kullanmaz. Hiçbir duman ya da koku üretmez. Hiçbir kirlenmeye neden olmaz. İnce, kompakt ve modern bir görünüme sahiptir ve evdeki herhangi bir odada kullanım için idealdir. Ayrıca, fabrikalar, ofisler, hastaneler ve restoranlar ve marketler, et ve balık dükkanları gibi endüstriyel ve ticari tesisler için de idealdir.

Haşere Yakalayıcı, sinek, güve, sivrisinek, tatarcık ve diğer uçan haşereleri kendine çeken ultraviyole ışık yayar, bu haşereler güçlü bir vantilatör tarafından bir kabın içine emilir ve sıvı kaybı ile ölürler. Uygun işletimde, kullanımı güvenlidir. Özel siyah ışık tüpü tarafından üretilen ultraviyole ışık insanlara veya evcil hayvanlara zarar vermez.

Cihazla verilen metal bağlantı parçasını kullanarak, cihazı bir duvara sabitleyin veya çocuklar ve evcil hayvanların bu cihaza ulaşamayacağı bir yüksekliğe yerleştirin (2 metre veya daha fazlası tavsiye edilmektedir). Cihazın fişini uygun elektrik şebekesine bağlayın

Haşere Yakalayıcınız haftalık olarak (daha yüksek seviyelerde haşere varsa daha sık) temizlenmelidir. Vantilatör kanatlarını, ünitenin arkasındaki plastik ızgarayı (çıkarmak için saat yönünün tersine çevirin) ve muhafazanın iç kısmını temizleyin. Tabandaki ölü haşere toplama tepsisini dışarı çekerek boşaltın.

(ÇOK ÖNEMLİ: TEMİZLİK ÖNCESİNDE CİHAZI DAİMA FİŞTEN ÇEKİN VE KAPATIN)

TAVSİYE: Üstün koruma için lütfen düzenli şekilde (yaklaşık 12 ay) UV lambaları değiştiriniz

Swiss Inno İsviçre firmasından ithal sinek, sivrisinek öldürücü 10 Watt LED lambalıdır. Ekonomiktir, LED lambalar floresan lambaların yarısı kadar elektrik kullanır.

Sinek ve sivrisinekleri yeni tasarımlı yüksek voltajlı elektrik ızgarasına çekerek öldürür. Ölen sinekler kolayca çıkarılıp temizlenebilen tepsiye düşer.

Koruma alanı 40 m² olup bütün CE güvenlik gereksinimlerine tam olarak uygundur.

Garantili çözüm!

Böcek yok edici uçan böcekleri çeker ve kimyasal madde veya toksinler olmaksızın etkin bir şekilde öldürür. Cihaz bu esnada duman ya da koku üretmez ve bu nedenle çevreye zarar vermez. Böcek öldürücü ince ve kompakt yapısı ve modern tasarımı sayesinde özel odalarda kullanım için idealdir. Bunun yanı sıra fabrikalar, ofisler, restoranlar, marketler, kasaplar, balıkçılar, hastaneler gibi ticari alanlarda kullanmak için de uygundur.

Fare, Haşere ve Böcek Kovucu Bird-x Transonic Pro

(Ayarlanabilir 12 Fonksiyonlu Çalışma Özellikli ) 325 M

Hayvan ve Doğa  dostu Ultrasonik ve Sonik sistemli, Fare ve haşer  kovucu BIRD-X AMERİKA da Yüksek teknoloji ve uzun ARGE çalışmaları sonucunda üretilmiş. “Her hayvanın yaşam hakkın vardır” prensibinden yola çıkarak  54 yıldır gelişerek günümüz  teknoloji ile üretilen cihazlar fare haşere  böcekleri vb. hayvanları yaşam alanlarımızdan uzaklaştırarak “doğasında  yaşama hakkı tanımaktadır.  Ultrasonik ve Sonik sistemli, Ticari kalitede üretilen bu cihaz iç ve dış mekanlar için üretilmiş olup Sıçanlar, Fareler, Böcekler ve Yarasaları bulunduğunuz alanlardan uzaklaştırır. 

● Çok yönlü ultrasonik  ve sonik bir cihazdır.
● Değişken ses dalgalarıyla zararlı ve istenmeyen haşereleri evinizden kolayca kovabilirsiniz.
● Yan yana monte edilen hoparlörler cihazın verimliliğini arttırmıştır.
● Sincap, yarasa, kemirgen hayvanlar, karınca, karafatma, örümcek, pire, kenelerle birlikte bütün sürüngen ve uçan haşerelere karşı etkilidir
Etki Alanı Sonik/Ultrasonik:
Etkilediği zararlılar:
Böcekler örümcek, karafatma, karınca, sinek, sivrisinek ve diğer küçük uçan ve sürünen haşereler. Ayrıca, sıçan, sincap, kertenkele ve yılana karşı da etkilidir. ( Farklı Frekasta Çalıştırma Özellikli )

Kullanım yerleri:

Restoranlar, Restoranlar, çiftlikler, garajlar, bodrum, tavan araları, mutfaklar, teraslar, sundurmalar, kafeler, fırınlar, pastahane, evler, binalar,  rıhtım, vb.

Sonik ve Ultrasonik kombinasyonlu Kovucu 220 Volt veya 12 Volt akü ile veya sigara çakmağı fiş adaptörüyle kolaylıkla kullanılır. Çok yönlü, profesyonel kalitesi, caydırıcı ve gücü ayarlanabilen 3 farklı ses konumu vardır. Ağır hizmet tipi çelik kutu içerisine monte edilmiştir.

ÜRÜNLER VE ÇÖZÜMLER

Konut Çözümleri

“Ultrasonik, Sonik Jel kuş kovucu,  Doğla Granül ve Sıvı Hayvan Kovucu ürünler ” Toplu Konutlar, Müstakil Daireler, Yazlıklar, Villalar, Yalılar ve Küçük İşletmeler gibi Konutlarda istenmeyen hayvanları uzaklaştırma noktalarında amacıyla kullanılmaktadır. 

Fare kovucu ürünler ; ev eşyalarına zarar vermemek, Gıdalarımızdan uzak tutmak, enerji kablolarında vereceği zaralardan dolayı konutlarımıza vereceği kalıcı hasarlar  karşı mutlaka önleyici tedbir olarak uygun alanalarda zehirsiz fare kovucu ürünler tavsiye edilmektedir.

Kuş kovucu Ürünler ; kuşların bıraktığı dışkılar konutlarımızda ve aile fertlerimizin sağlığında kalıcı hasarlar birakabilmektedir. Bu amaçla yaşam alanlarımızda uygun alanlarında ev tibi kuş kovucu cihazlar ,kuş kovucu jel ler veya Kuş kovucu Granül  önemle önerilmektedir.

Arazi Çözümleri

Ultrasonik, Sonik, Lazer ve Görsel Hayvan Kovucu Cihazlarımız Kovmatik; Araziler, Bahçe ve bağlar, Tarlalar, Seralar, Ormancılık gibi Arazi Çözümlerinde ve Balık çiftliklerinde kullanılmalıdır. 

BIRD-X Kuş ve Hayvan Kovucu Cihazlarımız Tarım  Arazileri, Meyve Bahçeleri, Tarlalar, Seralar ve Ormancılık gibi Arazi Çözümlerinde başarıyla kullanılmaktadır. Sonik ve Ultrasonik “BIRD-X” kuş ve hayvan kovucu cihazlarımız değişken gezer frekanslı özelliği sayesinde cihazların alışmalarını önüne geçer. Kuş kovucu cihazlarımız çoklu hoparlör ve güçlü sinyal özellikleri ile Geniş alan etkili olup toprak üstü ve toprak altı alanlarda; Kuş, Fare, Sıçan, Böcek, Yılan, Akrep, Haşere, Ayı, Köstebek, Domuz ve diğer zararlı hayvanlar için etkilidir.

Hayvan Kovucu Ürünlerimiz ; Ultrasonik, Sonik, cihazlarla birlikte IHA Drone (İnsansız Hava Araçlı kuş kovucu), Lazer sistemli, Jel, doğal kuş ve hayvan kaçırıcı granüller ve muhtelif görsel ürünler Amerika Birleşik devletlerinde üniversite ve ilgili kurumlarla uzun yıllar yapılan araştırmalar ve ARGE çalışmaları sonucunda  üretilerek dünya çiftçilerinin kullanımına sunulmuştur. 

Sanayi Çözümleri

“Ultrasonik, Sonik, Lazer ve Görsel hayvan kovucu sistemleri kovmatik” Fabrikalar, Depolar, Gıda Üretim Tesisleri, Her Türlü İmalathane, Restoran, Pastane, Fırın, İş Merkezleri, Liman İşletmeleri, Yatlar, Karavanlar ve Kurumsal işletmelerde fare, böcek, haşere ve kuşlardan korunmak için kullanılmaktadır.

İşletme ve Sanayide ;

Enerji nakil hatlarında , Çatı içlerinde ,Dış cephe korumaları, Depo girişlerinde, Yükeleme ve boşaltma alnalarında, Bahçe ve Bina girişlerinde Kuş kovucu cihazlar kullanılmaktadır.

Bina içlerinde : Enerji nakil kablo larında, IT kablolama hatlarında,IT Bölümlerinde, Jeneratör alanları, Depo ve Stok alanlarında , Yiyecek içecek ünitelerinde, mal kabul alanlalarında, Gıda Soklama ve işleme alanları gibi birçok alanda fare kovucu ürünler kullanılmaktadır.

Turistik Tesisleri Çözümleri

“Ultrasonik, Sonik, Lazer ve Görsel kovucularımız” Kovmatik; Oteller, Tatil Köyleri, Golf sahaları, Butik Oteller, Pansiyonlar, Öğrenci Yurtları, Moteller ve Devre mülk gibi Turizm işletmelerinde, Alış Veriş Merkezlerinde KOVMATİK mutlaka kullanılmalıdır.

Sağlık Sektörü Çözümleri

“Ultrasonik, Sonik, Lazer, Hayvan Kovucu Kovmatik” Sağlık sektöründe hastanelerde, yemekhanelerde, laboratuvarlarda, sağlık ocaklarında istenmeyen fare, haşere, böcek ve kuşları uzaklaştırma noktalarında çözümler sunmaktadır.

Özel Projeler

“Ultrasonik, Sonik, Lazer ve Görsel kovucularımız kovmatik; Hava alanları, Askeri Tesisler, Enerji Santralleri, Tarihi Eserler, Müzeler, Belediyeler (Katı, sıvı atık ve su arıtma tesisleri, Parklar) Stadyumlar ve Resmi Kuruluşlarda KOVMATİK fare, haşere, böcek ve kuş kovucu olarak mutlaka kullanılmalıdır.