Hizmetlerimiz ve Çözümlerimiz

MCS GRUP hizmetleri, çözümleri ve yaptığı iş ortaklıkları ile sizleri hedefinize taşıyor. Uzman ekiplerimiz ve danışmanlarımız ile bölgesel ve Uluslararası Ticareti büyütüyoruz. Siz de ürün ve hizmetlerinizle burada olmak için acele edin.

World Global Trade Uluslararası İş Kurma Danışmanlık Hizmeti 640x480 1

Uluslararası İş Kurmak İçin Danışmanlık Hizmeti

Aşağıdaki cümleleri sürekli duyuyor ve söylüyor musunuz?

Kendi işimi kurmak istiyorum. Yurtiçinde ve yurtdışında ticaret yapmak istiyorum. Ürün veya hizmet satmak istiyorum, ne satmalıyım? Ürün ve hizmetleri nereden alabilirim? Sözleşme, lojistik, gümrük, ödeme nasıl yapılacak? Yasal yükümlülükler ve süreçler hakkında nereden bilgi edinmeliyim?

Tüm bu soruların cevabı MCS GRUP organizasyonundadır. Hizmetlerimiz ve Çözümlerimiz sayesinde ürün ve hizmetlerinizi dünyaya sunabilirsiniz. Aracılık, franchise ve şirket kuruluşu gibi tüm süreçleri yönetmek deneyim gerektirir. Tüm bu hizmetleri alabileceğiniz bir şirketle çalışmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Uluslararası Hukuki Müşavirlik

Uluslararası Hukuk Danışmanlığı

Global ticaretin ve her sektörün kendine has kuralları vardır. Sektöre özel sözleşmelerin yapılması ise tecrübe gerektirir. Yapılacak olan bir hata çok büyük zararlara sebep olabilir. Ayrıca her sektördeki çalışma şekilleri ve kanunları tamamen birbirinden farklıdır. Maden, tekstil, lojistik, yazılım, enerji vb. gibi sektörlerin hepsinde ayrı bir ticari hukuk vardır. Ticaret kuralları ödeme şekillerine göre farklılıklar göstermektedir.

Danışmanlarımız firmanızın bölgesel veya uluslararası ticarette sözleşmeler ile korunması için bizimle iletişime geçiniz.

Mali-Müşavirlik-Muhasebe-Hizmeti

Finans, Vergi ve Mali Müşavirlik Hizmeti

Bir şirket kurmaya karar verdiniz, Mali ve Vergi Danışmanlarına mı ihtiyacınız var? Şirketler finansal ve resmi süreçleri yönetme konusunda uzmanlığa ihtiyaç duymaktadır. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm süreçleri yönetebilecek veya size tavsiyede bulunabilecek profesyonel bir ekiple çalışmaktadır. Şirketinizin kuruluşundan başlayarak, tüm resmi süreçleri takip edecek ve size rehberlik edecek ekibimizle hizmet veriyoruz.

Bildiğiniz gibi, teşvik ve desteklerde sürekli yenilikler var. Bu konuda da danışmanlık hizmeti verilmektedir.

World Global Trade Maden ve Ham Madde Hizmeti 640x480 1

Maden ve Ham Madde Temini

Üretim ve finans sektöründeki en önemli konu hammaddedir. Hammaddelerin kullanım alanları genişliyor. İstenen hammaddeyi bulmak ve tedarik etmek çok zordur. Gerçek alıcı ve satıcıya ulaşmak başka bir sorundur. İstenilen hammaddeyi bulmak ve sözleşme yapmak bilgi ve deneyim gerektirir.

Firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm süreçleri yönetebilecek veya size tavsiyede bulunabilecek profesyonel bir ekiple çalışmaktadır.

World Global Trade Kurumsal Enerji Sistemleri Danışmanlık

Enerji Sektörü Danışmanlık Hizmeti

Enerji sektörüne yatırım yapmak veya bir proje üretmek ister misiniz? Enerji sektöründeki bürokrasiyi, teşvikleri ve süreçleri bilmek çok önemlidir. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm süreçleri yönetecek ve size tavsiyede bulunabilecek ekiplerle çalışır.

Bildiğiniz gibi, teşvik ve desteklerde sürekli yenilikler var. Ekibimiz bu konularda danışmanlık hizmeti vermektedir. Şirketinizin tüm süreçlerini yönetecek ve ihtiyacınız olan tüm hizmetleri tek bir yerde toplayacak bir şirketle çalışmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçin.

World Global Trade SGK Kosgeb Üretim Teşvik Hizmetleri 640x480 1

SGK - Kosgeb - Üretim- Proje Teşvik Hizmetleri

Üretim bugün en önemli konulardan biridir. Ülkeler üretim için sürekli teşvikler ve ekstra faydalar sağlar. Üretim bazen fiziksel, bazen de bilgi tabanlıdır. Aynı zamanda para kazanmanın en kolay yolu tasarruf etmektir. Kazanmak için teşviklerden yararlanmak çok önemlidir. Tüm bu nedenlerden dolayı, finansal danışmanların bilgisine başvurmak çok önemlidir. Bu şekilde, işinize teşviklerle başlayabilir veya finansal yatırım yapmadan işinizi büyütebilirsiniz. Ayrıca, resmi ödemelerinizi geri almak istemez misiniz?
Finansal Danışmanlarımız size teşvikler, üretim ve diğer avantajlar için kazançlı çözümler sunar. Eğer işinizi ve kârınızı büyütmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçin.

World Global Trade Medikal ve Sağlık Ürünleri 640x480 1

Medikal, Sağlık ve Hijyen Ürünleri

Medikal, Sağlık ve Hijyen sektörü her zaman hayatımızda. Tüm bu sektörlerin önemi ve cirosu katlanarak artmaktadır. Bu alanda insan sağlığı ve harcamalarının önemi artmıştır. Medikal, Sağlık ve Hijyen ürünleri sektöründe sürekli olarak yeni gelişmeler yaşanmaktadır. Yeni ürünler, yeni araçlar ve yeni teknolojilerle standartlar sürekli yükseliyor. Bu kadar hızlı gelişen bir sektörde doğru ürün ve hizmetlere ulaşmak çok önemlidir.

Sağlık, zaman ve para artık tek bir cümlenin unsurlarıdır. Sağlıklı yaşam veya sağlık sektöründe gerekli tüm ürün ve hizmetler için buradayız.

World Trade Sağlık Turizmi ve Sağlık Hizmetleri

Sağlık Turizmi ve Sağlık Hizmetleri

Türkiye, sağlık turizminde tercih edilen ülkeler arasında yer alıyor. Her yıl binlerce kişi tedavi olmak, bir takım sağlık hizmetleri almak ve tatil yapmak için Türkiye’nin yolunu tutuyor. 

Türkiye’de sağlık turizmi, spor turizmi, eko turizm, Wellness gibi alanlarda kişiselleştirilmiş hizmet sunulmaktadır. Bu sayede daha fazla sağlık turisti çekilmesi ve gelir elde edilmesi hedeflenmektedir. Türkiye bu stratejiyle her yıl sektörde büyümeye ve payını arttırmaya devam etmektedir. Küresel salgın sonrasında, sağlık turistlerinin uygun tedavi maliyetleri, hızlı ve yüksek hizmet kalitesi, modern tıbbi teknoloji, erişim kolaylığı gibi tercih kriterlerine sağlık güvenliği de eklenmiştir.

World Global Trade Gümrük ve Lojistik Hizmetleri 640x480

Gümrük ve Lojistik Hizmetleri

Küresel ticaret bugün bir zorunluluk haline gelmiştir. Artık tek bir bölgede ürün veya hizmet sunarak ulaşmak çok daha zor. Ürün ve hizmetlerinizi ülkenize veya dünyanın herhangi bir ülkesine pazarlamalısınız. Rekabet sürekli artıyor ve başarılı olmak için profesyonelce çalışmak gerekiyor. Ürün ve hizmetleriniz için gümrük ve lojistik hizmetleri sunmak da bir başka uzmanlık alanıdır.

Tüm gümrük ve lojistik süreçlerinizi yönetmek için ihtiyacınız olan hizmetleri alabileceğiniz bir ekiple çalışmak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

World Trade Sektör ve Rakip Analizi

Sektörler ve Rakiplerin Analizi

Başarılı olmak için öncelikle şirketinizin, ürün veya hizmetlerin sektördeki durumu analiz edilmelidir. Harekete geçmeden önce sektörde sektör bilgisi, rakip ve rekabet verilerine ihtiyaç vardır. Veri olmadan hedefler belirlemek anlamlı değildir. Bu nedenle önce sektör analizi yapılmalıdır. Daha sonra hedefe göre kısa, orta ve uzun vadeli planlama yapılmalıdır.

Tüm bilgilerin bir araya getirilmesi için Süreç Yönetimi ile planlama yapılmalıdır.

Süreç Yönetimi ve İş Analizi

Süreç Yönetimi ve İş Analizi

Şirketlerin, işletmelerin veya hizmetlerin ilk durum tespiti önemlidir. Analiz kısa, orta ve uzun vadeli planlama için önemlidir. Geleceği planlamak, pazarlamak ve kazanmak için durum analizi gereklidir. Her şirket, ürün veya hizmet bir projedir. Her proje için kısa, orta ve uzun vadeli planlar yapılması önemlidir. Her plandaki maddeleri yerine getirmek için bir eylem planı oluşturulmalıdır. Bu uyumlu ve sonuç odaklı eylemler sonucunda başarıya ulaşmak çok daha kolay olacaktır.

World Global Trade Kurumsal Kimlik Çalışması 1 640x480

Kurumsal Kimlik Çalışması

Bir şirketin kendini, ürününü veya hizmetini vurgulamak için kurumsal bir kimliğe sahip olması çok önemlidir. Şirketin logosu, antetli kağıdı, kartvizit, katalog, sunum dosyası, teklif şablonu, web sitesi, kurumsal e-posta adresi, kurumsal telefon santrali olması çok önemlidir. Size ulaşmak isteyenlere kurumsal olduğunuzu göstermek çok önemlidir. Şirketinizi tanımlayan ve yansıtan bir kurumsal kimlik, iş yapma potansiyelini ve fırsatlarını artıracaktır. Şirketinizi, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi ulusal ve uluslararası arenada tanıtacak bu değerlere sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

World Global Trade Tekstil Ürünleri ve Ham Madde Hizmeti 640x480

Tekstil Ürünleri ve Ham Madde Temini

Dünyadaki en önemli ticaret alanlarından biri tekstil endüstrisidir. Hayatımızın her anında tekstil sektöründe müşterileriz. Tekstil endüstrisi bebekler, çocuklar, gençler, erkekler ve kadınlar dahil herkesi kapsar. Giyim, ev tekstili, mevsimlik ürünler veya Outlet ürünleri sunuyoruz. Ayrıca fason imalatta yapılabilir.

Hammaddeler tekstil endüstrisinde sağlanmaktadır. İstenilen hammaddeyi bulmak kolay değildir. İstenen ürünleri ve hammaddeleri sağlamak bilgi ve deneyim gerektirir. Şirketimiz ihtiyaç duyduğunuz tüm süreçleri yönetip size tedarik edebilecek uzmanlarla çalışmaktadır.

World Global Trade Kurumsal Web Sitesi E-ticaret Sitesi

Kurumsal Web Sitesi ve E-Ticaret Sitesi

Günümüzde teknoloji ve iletişimdeki artışla birlikte kurumsal web sitesi artık bir zorunluluk değildir. İnsanlar iletişim araçlarıyla tüm ihtiyaçlarına anında ulaşabiliyorlar. Web sitenizde ve sosyal medyada iletişim bilgileriniz yoksa rakipleriniz avantajlıdır. Rekabet artarken karlılık oranları azalıyor. Bu nedenle, bir web sitesi ve sosyal medya hesaplarına sahip olmak daha da önemli hale gelmiştir. Ürün ve hizmetlerinizi dünyaya satmak için en önemli ve avantajlı pazarlama aracı e-ticaret sitesidir.

Kurumsal Web Siteniz veya E-Ticaret Siteniz, şirketinizin ihtiyaçlarına göre anahtar teslim çözümlerle çok kısa sürede teslim edilmektedir.

World Global Trade Kurumsal Tanıtım ve Reklamcılık Hizmeti 640x480

Kurumsal Tanıtım ve Reklamcılık Hizmeti

Ürün ve hizmetlerinizi tanıtarak şirketinizi markalaştırmanız önemlidir. Farkındalığı artırmak için yapılması gerekenler sektöre göre değişir. Şirketinizi tanıtan bir tanıtım filmi, her ürün veya hizmete özgü konsept çalışması yapmak gerekebilir. Açık veya kapalı bir alanda özel çekimler, pişirme programı, aksiyon dolu sahne çekimi de gerekebilir. Bunları düzenlemek, yapmak ve tanıtmak uzmanlık gerektirir.
Sektörel çözümler üreten çalışmalar profesyonel ekibimizle yürütülmektedir. Hedefinize ulaşmak için gereken tüm bu hizmetleri alabileceğiniz bir şirketle çalışmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

World Global Trade Ajans ve Dijital Medya Hizmeti

Ajans ve Dijital Medya Hizmeti

Profesyonel Ajanslar ve Dijital Medya Pazarlama hizmetleri çok önemlidir. Doğru ürün ve hizmetleri doğru kişiye göstermek çok daha önemlidir. Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi dijital dünyadaki uygun kitlelere sunmak deneyim gerektirir. Hedefli ve daha net tanımlanmış reklamcılık faaliyetleriyle başarıya ulaşmak daha kolay olacaktır. Profesyonel Ajanslar tarafından sağlanan Dijital Medya Pazarlaması ile reklam ve tanıtım faaliyetlerinizi daha etkin kullanarak hedeflerinize daha kısa sürede ulaşabilirsiniz.
Google, Youtube, Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin vb. Bu tür platformlarda hedef kitleye hızlı bir şekilde ulaşmak çok önemlidir.

World Global Trade Telekomünikasyon Hizmetleri 640x480 1

Telekomünikasyon Hizmetleri

Teknolojinin gelişimi iletişimi büyük ölçüde geliştirmiştir. Telekomünikasyon avantajları ile hedef kitlenize kolayca ulaşabilirsiniz. Size ulaşmak isteyenler de bu fırsattan yararlanıyor. Şimdi uluslararası bir ticaret içindeyiz. Dünyanın neresinde ve ne zaman olursa olsun size ulaşmak isteyebilirler. Evinizde, işyerinizde ve tatil yerinizde olmak iletişimi kesintiye uğratmamalıdır. Bunun için PBX, SMS, e-posta vs. gibi tüm telekomünikasyon endüstrisindeki hizmetlerden en iyi şekilde yararlanmak önemlidir.

Nerede olursanız olun, ofis numaranızla sizinle iletişim kurabilmelerini sağlamalı  ve işinizi kolayca takip edebilmelisiniz. Ayrıca bunu tüm ekibinizle yapabileceğinizi hayal edin.

World Global Trade ERP ve Yazılım Çözümleri 640x480

ERP ve Özel Yazılım Çözümleri

Küçük bir esnaf, restoran, market, fabrika veya holding şirketi ve bireyin ortak ihtiyacı nedir? Para, ürün veya hizmeti yönetmek için yazılım kullanmak gerekir. Bugün en önemli güç bilgidir. Bu bilgilere sahip olmak için yazılım kullanmanız çok önemlidir. Ölçemediğiniz verilerin bir anlamı yoktur. Yazılım, gelecekteki hedefler için geçmiş verilerini analiz eder.

Sürekli analiz ile hedeflerinizi geliştirmelisiniz. Sektöre veya şirkete özel yazılım hizmetleriyle çözümler üretiyoruz.

World Global Trade AR-GE ve Teknoloji Danışmanlık Hizmetleri 640x480

AR-GE ve Teknoloji Danışmanlık Hizmetleri

İnsanların ve şirketlerin ihtiyaç duyduğu veya sahip olduğu fikirler, ürünler veya hizmetler olabilir. Bu ihtiyaçları karşılamak veya üretmek için teknoloji şarttır. İhtiyacınız olan hizmet ve ürünleri sağlayacak şirketlere ulaşmak ve çözüm bulmak önemlidir. Gerekirse, projeye özgü çözümler üretmek gerekir. Firmamız Ar-Ge ve Teknoloji konusunda uzmanlaşmış danışman ve firmalarla çalışmaktadır.

Kendi fikirlerinizi, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi üretmek ve ticari gelir elde etmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm süreçleri yönetmek için bize ulaşın.

World Global Trade Endüstriyel Çözümler 640x480

Endüstriyel ve Kurumsal Çözümler

Teknolojinin gelişmesiyle Endüstriyel tip ürünler ve çözümler daha fazla üretiliyor. Birey tarafından kullanılan ürün ve hizmetlerin sayısı sınırlıdır. Bugün, bir ürün birden fazla iş yapacak şekilde tasarlanmıştır. Bu ürün ve hizmetlerde üst düzey çözümler sunulmaktadır. Endüstriyel çözümler her bireysel veya kurumsal alanda bir zorunluluk haline gelmiştir.
Cep telefonunun kullanım alanlarını düşünün. İletişim, fotoğrafçılık, kamera, posta, sıcaklık ölçer, pedometre, eğitim vb. Ayrıca fabrikalarda ve kurumlarda birden fazla iş yapan makinelerin artışına da dikkat edin. Bireyler, kamu kurumları, fabrikalar, hastaneler, okullar, oteller, eğitim kurumları için endüstriyel çözümler gereklidir.

World Global Trade Fabrika ve Üretim Tesisi Kurulumu 640x480

Fabrika ve Üretim Tesisi Kurulumu

Bir üretim tesisi veya fabrika kurmaya karar verdiniz. Özellikle desteklenen projeleri takip ederek, teşvikler ve hammadde tedariği sağlayarak birçok sorunla uğraşmak zorundasınız. Finansal danışmanlık, kurumsal kimlik çalışması, pazarlama faaliyetleri ve teşvikler uzmanlık gerektirir. Finansal Danışman, Mühendisler, Satın Alma, Satış ve Pazarlama Danışmanı, Teknoloji Danışmanı vb. birçok alanda uzman kadroya ihtiyaç duyulmaktadır. Bu kadroları oluşturmak ve sonuçlarını beklemek büyük bir risktir.
Ayrıca teşvik ve desteklerde sürekli yenilikler yapılmaktadır. Şirketinizin tüm süreçlerini risksiz yönetecek ekibimizle çalışmak isterseniz, bizimle iletişime geçin.

World Global Trade Fabrika ve Üretim Tesisi Kurulumu 640x480

İnşaat ve Altyapı Hizmetleri

Resmi, kamu kurum ve kuruluşlarının her türlü inşaat ve taahhüt hizmetleri, yurt içi ve yurt dışı endüstriyel yapıların mimarlık, mühendislik proje ve müşavirlik hizmetlerini yürütülmektedir.

 • İnşaat Proje, Yapım ve Yol Yapımı
 • Bilişim Sektörü
 • Petrol Boru Hatları ve Rafineri Tesisleri
 • Petrokimya, Termik Santraller
 • Doğalgaz Dağıtım ve Boru Hatları
 • Enerji Üretim ve Dağıtım Sektörü
 • Savunma Sanayii
 • Madencilik Sektörü
 • Su yapıları ve Su Kaynaklarının Geliştirilmesi
 • Konut, Sağlık, Turizm Sektörü
 • Özel projeler
World Global Trade Makine ve Üretim Cihazları Temini 640x480 1

Makine ve Üretim Cihazları Temini

Şirketiniz, üretim tesisiniz, fabrikanız mevcut koşullara göre güncellenmelidir. Büyümeyle birlikte yeni makinelere ve teknolojilere de ihtiyacınız olabilir. İhtiyaçlarınız için en uygun ürün ve hizmetleri sağlamak ayrı bir uzmanlık gerektirir. Doğru ürün ve hizmetlerle hedeflerinize ulaşmak daha kolay olacaktır. Yanlış finansal ve fiziksel yatırımlar para kaybetmenize neden olabilir. Uzman firmalarla yapılan çalışmalar riski en düşük seviyeye indirecektir.

Ayrıca şirketinizin tüm tedarik süreçlerini yönetecek olan imalatçılarla ve proje bazlı şirketlerle de bu konularda hizmet veriyoruz.

Gıda ve Doğal Ürünler Temini 640x400

Gıda ve Doğal Ürünler Temini

İnsanlar hayatlarına devam edebilmek için yiyeceklere ihtiyaç duyarlar. Sağlıksız ve yetersiz beslenme, hastalık ve daha sonra yaşamın sonu anlamına gelir. Günümüzde kaliteli bir yaşam için doğal ürünler gerekmektedir. Sağlıklı ve doğal ürünlerle beslenmek kaliteli bir yaşam sürmemizi sağlar. Tüm dünyada ticaretin ana unsuru sağlıklı yaşam ve doğal ürünlere erişim üzerine kuruludur.
Gıda ve doğal ürünler ticaretine katılmak ve karınızı artırmak için tüm dünyada çözümler sunuyoruz.

Mobilya ve Aksesuarları Temini 640x400

Mobilya ve Aksesuarları Temini

Mobilya ve aksesuarların tasarımı ve işlevselliği önemlidir. Ev, ofis, işyeri, fabrika, hastane, otel, tatil yeri, plaza vb. Gibi farklı ihtiyaçlar vardır. Konsept mobilya ve aksesuar bulmak veya üretmek deneyim gerektirir. Tüm dünyadaki iklim koşullarına ve taleplere bağlı olarak standart veya özel tasarım ürünlere ihtiyaç duyulabilir.
Ahşap veya metal mobilya tasarımları ve farklı konseptler için profesyonel çözümler üretiyoruz. Tasarımdaki en önemli konu aksesuarların kullanılmasıdır. Konsepti tanımlayacak aksesuar çeşitlerimizi görmek ister misiniz?

Moda ve Aksesuar Temini 640x400

Moda ve Aksesuar Temini

Moda bugün ön planda olmanın anahtarıdır. Tüm insanlar yaşamın her anında moda olarak test edilir. Hayatımız, yaşamın her anında moda ile şekillenir. Yeme, giyinme, tatile nereye gidileceği ve hatta nasıl yenileceği, moda tarafından yönlendirilir.

Cep telefonları, giyim, mücevher, araba ve ev aksesuarları, ofis ürünleri, eğitim ve hatta renklerin uyumu moda ile şekilleniyor. Moda sadece moda değildir. Moda aslında bir yaşam tarzıdır. Moda ve aksesuarlarla ilgileniyorsanız, doğru yerdesiniz.

Özel Danışmanlık Hizmetleri 640x480

Özel Danışmanlık Hizmetleri

Her şirket bir projedir ve her proje özeldir. Bazen özel çözümlere ihtiyaç duyulur. Şirketinizin özel çözümlerinde profesyonel bir bakış açısı gereklidir. Uluslararası ticaretin farklı ihtiyaçları için özel çözümler gerekebilir. İş yeriniz, fabrikanız, üretim tesisiniz için de özel ihtiyaçlar olabilir. Bu ihtiyaçlar teknoloji veya hammadde olabilir.
Bugün gıda, tekstil ve moda ile dünyaya açılmak gerekiyor. Her ülkenin ve hedef pazarın operasyon modelleri farklı olabilir. Bu gibi durumlarda, profesyonel bir ekiple çalışmak avantajlıdır.