Bireysel ve Kurumsal (ADSL, VDSL, Fiber ve UYDU) İnternet Hizmetleri Talebi

Vodafone İnternet Hizmeti Talebi

Kendi internet hizmetinizden veya referanslarınızın talep ettiği bireysel ve kurumsal olarak internet hizmetinde kazanç elde edebilirsiniz. Bireysel veya kurumsal internet talepleriniz için görseli tıklayarak Vodafone’un resmi web sitesine geçiş yapabilirsiniz.  Daha sonra talep ettiğiniz hizmetleri ve referans kodunuzu iletisim@mcsgrupas.com adresine mail atmanız gerekmektedir. Kendi internetinizden ve referans olduğunuz kişilerin internetinden elde edilecek olan komisyonlardan  kazanç elde edeceksiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ücretsiz üye olmak ve referans olarak herkesin tasarruf etmesine ve kazanmasına katkıda bulunmaktır.

Turkcell İnternet Hizmeti Talebi

Kendi internet hizmetinizden veya referanslarınızın talep ettiği bireysel ve kurumsal olarak internet hizmetinde kazanç elde edebilirsiniz. Bireysel veya kurumsal internet talepleriniz için görseli tıklayarak Turkcell’in resmi web sitesine geçiş yapabilirsiniz.  Daha sonra talep ettiğiniz hizmetleri ve referans kodunuzu iletisim@mcsgrupas.com adresine mail atmanız gerekmektedir. Kendi internetinizden ve referans olduğunuz kişilerin internetinden elde edilecek olan komisyonlardan  kazanç elde edeceksiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ücretsiz üye olmak ve referans olarak herkesin tasarruf etmesine ve kazanmasına katkıda bulunmaktır.

Millenicom Kurumsal İnternet Hizmeti Talebi

Kendi internet hizmetinizden veya referanslarınızın talep ettiği kurumsal internet hizmetinden kazanç elde edebilirsiniz. Kurumsal internet talepleriniz için görseli tıklayarak Millenicom’un resmi web sitesine geçiş yapabilirsiniz.  Daha sonra talep ettiğiniz hizmetleri ve referans kodunuzu    iletisim@mcsgrupas.com adresine mail atmanız gerekmektedir. Kendi internetinizden ve referans olduğunuz kişilerin internetinden elde edilecek olan komisyonlardan  kazanç elde edeceksiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ücretsiz üye olmak ve referans olarak herkesin tasarruf etmesine ve kazanmasına katkıda bulunmaktır.

Turknet İnternet Hizmeti Talebi

Kendi internet hizmetinizden veya referanslarınızın talep ettiği bireysel ve kurumsal olarak internet hizmetinde kazanç elde edebilirsiniz. Bireysel veya kurumsal internet talepleriniz için görseli tıklayarak Turknet’in resmi web sitesine geçiş yapabilirsiniz.  Daha sonra talep ettiğiniz hizmetleri ve referans kodunuzu iletisim@mcsgrupas.com adresine mail atmanız gerekmektedir. Kendi internetinizden ve referans olduğunuz kişilerin internetinden elde edilecek olan komisyonlardan  kazanç elde edeceksiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ücretsiz üye olmak ve referans olarak herkesin tasarruf etmesine ve kazanmasına katkıda bulunmaktır.

Kablonet İnternet Hizmeti Talebi

Kendi internet hizmetinizden veya referanslarınızın talep ettiği bireysel ve kurumsal olarak internet hizmetinde kazanç elde edebilirsiniz. Bireysel veya kurumsal internet talepleriniz için formu doldurarak talebinizi iletebilirsiniz. Daha sonra talep ettiğiniz hizmetleri ve referans kodunuzu iletisim@mcsgrupas.com adresine mail atmanız gerekmektedir. Kendi internetinizden ve referans olduğunuz kişilerin internetinden elde edilecek olan komisyonlardan  kazanç elde edeceksiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ücretsiz üye olmak ve referans olarak herkesin tasarruf etmesine ve kazanmasına katkıda bulunmaktır.

Tooway Uydu İnternet Hizmeti Talebi

Kendi internet hizmetinizden veya referanslarınızın talep ettiği bireysel ve kurumsal olarak internet hizmetinde kazanç elde edebilirsiniz. Bireysel veya kurumsal internet talepleriniz için formu doldurarak talebinizi iletebilirsiniz. Daha sonra talep ettiğiniz hizmetleri ve referans kodunuzu iletisim@mcsgrupas.com adresine mail atmanız gerekmektedir. Kendi internetinizden ve referans olduğunuz kişilerin internetinden elde edilecek olan komisyonlardan  kazanç elde edeceksiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ücretsiz üye olmak ve referans olarak herkesin tasarruf etmesine ve kazanmasına katkıda bulunmaktır.