Kayıt ve Referans Tanımlama 1 Referans Tanımlama
 
 

Kayıt Ol, Referans Ağı İle Kazan ve Kazandır !

MCS GRUP ile kazanmak çok kolay. Referans Ağı oluştur ve kazanmaya başla. MCS GRUP tamamen şeffaf bir organizasyondur ve kişilerin referansları ile veya bireysel olarak kazanmasını teşvik eder. Organizasyonun sağlıklı büyümesi ve kişilerin hakkaniyet içerisinde kazanabilmesi için birçok kayıt ve referans sistemi modeli oluşturulmuştur. Ücretsiz olarak kayıt olduktan sonra tek yapmanız gereken referans ağınızı liste olarak sistemimize kayıt yapmanızdır.

Aşağıdaki sayfaları inceleyerek kayıt yapabilir, referans ile ekip kurabilir, müşteri tanımlayabilir ve satış işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Yönetim Paneli Kullanımı için tıklayınız!

 

Sunum dosyasını inceleyerek Kazanç Planı, Ürün ve Hizmetleri inceleyebilirsiniz.

 

Bu kayıt sonrasında isterseniz bu kişilere özel olarak oluşturduğunuz kayıt bilgilerinizi verebilir ve onların da doğrudan kazanç elde etmeleri için fırsat tanırsınız. Sizin referansınızdaki kişiler ise kendi referanslarını ücretsiz olarak kayıt edebilirler. Bu döngü ile çok kısa sürede binlerce kişiye ulaşılabilecektir. Burada en önemli olan konu ise şudur. Referans ile kişileri kayıt yaptığınızda o kişinin kazanmasını sağladığınız gibi siz de kariyerinize göre ekstra kazançlar elde edebilirsiniz.

Sistemimiz doğrudan referans sistemi ile çalıştığı gibi kişiler bireysel olarak kendi kaydını da açabilmektedir. Bu kayıt sırasında ilgili Sponsorunun Referans koduna ihtiyacı bulunmaktadır.

Bireysel kayıt olmak için yapmanız çok basittir. Herhangi bir kişi web sitemize doğrudan kayıt olabilir. İhtiyaç olunan tüm bilgi, Ad, Soyad, Telefon ve e-mail adresidir. Bu bilgileri giren kişi Referans Kodu kısmına Sponsorunun kodunu yazdığı anda doğrudan bir referans numarası sahibi olur. İşte bu kadar BASİT. Artık tüm sektörlerde kazanç elde etmeye hazırsınız. Tebrikler, artık yüzlerce sektörde %10 ile başlayan kar ortağımızsınız. Yüzlerce sektörde farklı kar oranları veya tutarları bulunmakta ve dönemsel olarak değişkenlik göstermektedir. Bu bilgiler ilgili ürün, hizmet ve web sitelerimizde ayrıca belirtilmektedir.

Peki, neden referans listesi hazırlamalıyım? “İlk referans listesini giren kazanır” stratejisi ile en hızlı şekilde referans listesini giren kişi daha avantajlı olacaktır. Siz referanslarınızı yazdınız. Sizin referans listenizdeki kişiler aynı zamanda başka kişilerin de referansında olacaktır. Kısaca şöyle düşünelim. Referans listenizde 500 kişi var. Arkadaş listenizde bu 500 kişiden ortak kişiler olacaktır. Herkes bu arkadaş listesi ile kendi referans ağını oluşturacaktır.

Referans listesini ilk giren kazanır. Daha ne duruyorsunuz? Hemen ücretsiz üye olun. Hem siz hem de referanslarınız kazansın.