Su Arıtma Cihazı ve Su Arıtma Sistemleri Hakkında Bilgiler

Su arıtma sistemi ve Su arıtma cihazı

Su Arıtma Cihazı ve Su Arıtma Sistemi İle İlgili Bilgiler

Kendinize, ailenize çocuklarınıza ve sizin için değerli olan herkese lütfen bu sayfadaki su arıtma ile ilgili  videoları izletin.  Mağazamızdaki Su arıtma cihazları ve su arıtma sistemleri çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Çok güvenerek ve yüksek bedeller ödeyerek satın alınan damacana ve pet şişelerin kanser yaptığını, şişmanlattığını, kısırlık dahil bir çok hastalığı tetiklediğini resmi belgelerle ve kayıtlarla bilginize sunuyoruz. 

 

 

Önemli Notlar

  1. Ürünlerdeki filtrelerin aşamaları ve her aşamada kullanılan filtrelerin görevi, faydaları, su ve su arıtma sistemi ile ilgili görsel ve video içeriklerini sitemizden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.
  2. Her bir ürünün servis paketi farklıdır ve hangi servis paketini almanız gerektiği sitemizde belirlenmiştir.
  3. Otomasyon sistemimiz her servisi kayıt altına almakta ve zamanı geldiğinde bilgilendirme yapmaktadır.
  4. Servis paketlerimiz 1 (bir) yıllık paketler şeklinde olmaktadır. 1 (bir) yıllık servis paketi fiyatları da sistemimizde yer almaktadır.
  5. Bölgesel ve dönemsel su kirlilikleri filtrelerdeki bu değişim sürecini etkileyebilmektedir. Bu tip durumlarda 12 ay yerine örneğin 8 ayda bir filtre değişimi yapılması gerekebilir. Bu tarz bir ihtiyaç olursa servis yetkilimiz tarafından bilgi verilecektir. Her bölgede suyun temiz olma oranı, altyapı çalışması yapılması nedeniyle kirlilik oluşması vb. durumlar filtrelerin değişim zamanını etkileyebilmektedir.
  6. Su Arıtma sistemleri ile ilgili tüm detayları sitemizden inceleyebileceğiniz gibi ekstra sorularınız için iletişim formundan da doğrudan ulaşabilirsiniz.
  7. Su arıtma sisteminde yapılan kampanyalardaki yerinde kurulum hizmetinde şehir merkezlerinden 30 km. uzaklıklar için hesaplama yapılmıştır. Şehir merkezinden daha uzak olan noktalarda servis hizmetine ekstra bedel eklenebileceği için firmamıza öncelikle ulaşarak onay alınması önemlidir.
  8. Sitemizdeki görseller örnek olarak konulmuştur, ürünlerin her birinde farklı görsellikler olabilmektedir.

Alkalin filtresi, reverse osmosis su arıtma cihazından çıkan suya kalsiyum, magnezyum, sodyum, potasyum gibi mineraller ekleyerek pH seviyesini yükseltir. Alkalin pH filtreleri yardımıyla yabancı maddeleri arındırarak suyu çok daha saf, kaliteli, sağlıklı ve fonksiyonel hale getirir. İyonize ve pH’ı yükseltilmiş su, vücudun hücre seviyesinde yenilenerek genç, sağlıklı ve diri kalmasına yardımcı olur. İyi bir pH dengesi yakalayın ve iyi hissedin. 

Organlarımızın pH dereceleri küçük farklılıklar gösterse de bedenimiz için ideal ortam hafif alkali olandır. Kanı doğru bir pH derecesinde tutmak bedenimizin en önemli görevidir. Ufak sapmaların bile sağlığımız üzerinde büyük etkileri olur. Yüksek pH seviyesi ile asidik etkilere karşı direnç kazandırır. Ürettiği alkali su sayesinde metabolizmanın dengeli çalışmasına yardımcı olur. Hücrelerin güçlendirilmesini sağlayarak besinlerin enerjiye çevrilmesini kolaylaştırır. Vücuda ihtiyaç duyduğu mineralleri sağlar. Yüksek pH seviyesi ile asidik etkilere karşı direnç kazandırır. Ürettiği Alkalin su sayesinde metabolizmanın dengeli çalışmasına yardımcı olur. Hücrelerin güçlendirilmesini sağlayarak besinlerin enerjiye çevrilmesini kolaylaştırır. Vücuda gerekli mineralleri sağlar. Vücut Ph seviyesini dengeler. Kemik erimesi/Diş çürümesi önler. Yüksek tansiyonu düşürmeye yardımcı olur. Alkalin filtre Kalsiyum, Magnezyum, Sodyum, Potasyum gibi toplam 10 çeşit mineralden oluşup suyunuza doğal anyon ve katyon minerallleri katarken, 7,5 – 8,5 pH seviyesine yükseltir.

Sosyal Paylaşım