Kazanç Planı ve Sunum Dosyası

MCS GRUP; “Kazanç Paylaşım Merkezi” ile herkesin kazanması için oluşturulmuş benzersiz bir kazanç planı olan bir organizasyondur. Rekabetçi ve kazandırmak üzerine kurulu olan yapısı ile organizasyonumuzda kazanmama şansınız bulunmamaktadır. Tamamen benzersiz bir çalışma modeli üzerine kurulmuş olan organizasyonumuz ile hedef herkesin (Müşteri, Referans olan, Firma) kazanmasını sağlamaktadır. Bireysel olarak kendi zaruri ihtiyaçlarınızı karşılarken kazanabileceğiniz gibi ticari anlamda da kazanç elde edebilirsiniz.

MCS Grup Sunum ve Kazanç Planı

 

MCS Grup Ürün ve Hizmetler

 

MCS GRUP Youtube Sayfası

Yönetim Paneline girerek kazanç elde etmek için bu sayfadaki dosyayı inceleyebilirsiniz. Bu dosyadaki bilgilerle sisteme bayi olarak kayıt olabilir, bayi ve müşteri tanımlayabilir ve alışveriş yapabilirsiniz.

Organizasyonumuz tamamen kazandırma üzerine kurulmuştur. Türkiye cirosu kazancı ile sürekli (pasif) kazanç elde edilmesi planlanmıştır. Aynı zamanda lisanslardan elde edilen gelirlerden de Türkiye cirosuna dağılım yapılmaktadır. Bu sayede ilgili kişinin ekibinde olmasa bile herhangi bir kişinin lisansından da kazanç (pasif) elde edebilirsiniz. Safir kariyeri ile beraber Türkiye cirosundan ve lisans kazançlarından sürekli (pasif) kazanç elde edersiniz. Zümrüt kariyeri ile birlikte ise araç kullanımı kazanırsınız.