Uçak ve Otobüs Bileti

250’den fazla otobüs firmasının güncel ve karşılaştırmalı listesinden istediğiniz bileti satın alabilirsiniz. 0850 360 32 58 numaralı telefondan Bilet İptal, İade ve Değişiklik işlemlerinizin tamamını yapabilirsiniz.

Otobüs bileti satışlarındaki tutarın  %4’ü kazanç olarak organizasyonumuzda dağıtılmaktadır. 

Kendi otobüs biletinizden veya referanslarınızın bireysel veya kurumsal otobüs biletinden kazanç elde edebilirsiniz. Bireysel veya kurumsal otobüs biletinizi almak için görseli tıklayarak gitvegel.com resmi web sitesine geçiş yapabilirsiniz.  Daha sonra ise almış olduğunuz bilet veya biletlerin her biri için ayrı ayrı bilgi (biletteki müşteri ad soyadı, Cep telefonu, PNR Numarası, Belirtmek istediniz not bilgisi) mailini ve referans kodunuzu iletisim@mcsgrupas.com adresine mail atmanız gerekmektedir. Kendi otobüs biletleriniz ve referans olduğunuz kişilerin otobüs biletleri üzerinden elde edilecek olan komisyonlardan  kazanç elde edeceksiniz. 

Bütün uçak bileti satışlarında (yurt içi, yurt dışı) hizmet bedeli üzerinden kazanç elde edilir. Hizmet bedelinin %30’u kazanç olarak organizasyonumuzda dağıtılmaktadır. 

Yurtiçi ve yurt dışı uçak biletinizden veya referanslarınızın bireysel veya kurumsal uçak biletinden kazanç elde edebilirsiniz. Görseli tıklayarak bilet.com resmi web sitesine geçiş yapabilirsiniz.  Detaylar için yardım menüsündeki bilgileri inceleyebilirsiniz.

Bütün uçak bileti satışlarında (yurt içi, yurt dışı) her bilet üzerinden kazanç elde edilir. Yurt İçi uçuşta 18 TL, kıtalar arası uçuşta 26 TL kazanç olarak organizasyonumuzda dağıtılmaktadır. 

Yurtiçi ve yurt dışı uçak biletinizden veya referanslarınızın bireysel veya kurumsal uçak biletinden kazanç elde edebilirsiniz. Görseli tıklayarak esky.com.tr resmi web sitesine geçiş yapabilirsiniz.  Detaylar için yardım menüsündeki bilgileri inceleyebilirsiniz.

Scroll to Top